Jo Nesbo filmy

Nesbo Festival to festiwal, który odbywa się co roku w Norwegii, gdzie występują najbardziej utalentowani aktorzy i aktorki. W festiwalu biorą udział najlepsze filmy, które zostały wydane w ostatnich latach. Jeśli chcesz obejrzeć filmy, które zostały wydane w poprzednich latach to jesteś we właściwym miejscu.

Najlepsze filmy, które zostały wydane w ostatnich latach są następujące:

Mamma Mia! Here We Go Again

Wydany w 2017 r.

W rolach głównych: Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan

Synopsis: “Wszyscy dorastaliśmy śpiewając razem z hitami Abby. A teraz, 30 lat później, dziewczyny powracają! Kiedy Donna (Seyfried) i jej mąż, Max (Pierce), zabierają swoje córki w nostalgiczną podróż, aby uczcić pierwszą rocznicę ślubu Donny, odkrywają, że ich matka, Sophie (Streep), również bierze udział w trasie zjazdowej – jako solowa wykonawczyni!”

Mad Max: Fury Road

Wydany w 2015 r.

W rolach głównych: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz

Synopsis: “W przyszłości, w świecie, który trafił do piekła, jeden człowiek walczy o przetrwanie. Kiedy cywilizacja upadła i zapanował chaos, gang drogowych wojowników złamał prawo dżungli, tworząc armię zmutowanych pojazdów, aby przetrwać i rozwijać się w tym postapokaliptycznym świecie.”

Kształt wody (The Shape of Water)

Wydany w 2017 r.

W rolach głównych: Sally Hawkins, Michael Shannon, Octavia Spencer

Synopsis: “Niema sprzątaczka staje się jedynym sprzymierzeńcem amfibii kosmity, który jest przetrzymywany w niewoli w ukrytym laboratorium.”

The Edge of Seventeen

Wydany w 2018 r.

W rolach głównych: Hailee Steinfeld, Brady Jandreau, Cole Allen, Mary Kate Wiles

Synopsis: “Siedemnastoletnią Ruby czeka lato jej życia, gdy przenosi się do elitarnej prywatnej szkoły. Jest podekscytowana możliwością rozpoczęcia nowego rozdziału i nawiązania przyjaźni, ale najpierw musi poruszać się po hierarchii społecznej w tej posażnej, staromiejskiej instytucji.”

No Time to Die

Premiera w 2019 roku

W rolach głównych: Robert Duvall, Tom Hanks, Gary Oldman, Michelle Yeoh

Synopsis: “W małym miasteczku na granicy z Nowym Meksykiem, emerytowany szeryf USA Bill Ward (Robert Duvall) i jego syn Ben (Tom Hanks) muszą połączyć siły z młodym rdzennym amerykańskim tropicielem, Nickiem, aby złapać bezwzględnego przestępcę Hansa Grubera, aka Mastermind, którego śmiertelna intryga rozwija się nawet w czasie, gdy dwójka bohaterów walczy z czasem i żywiołami, aby uratować miasto przed zniszczeniem.”

Teraz zobaczmy, jakie są najlepsze filmy do obejrzenia na Nesbo Festival.

Wnioski:

Wszyscy z was pokochają najlepsze filmy, które zostały wydane w ostatnich latach. Mam nadzieję, że podobał ci się ten post. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie to