Jak zrobić smoothie w jedną minutę

Większość ludzi pije sok, ale jeśli chcesz uzyskać smoothie to lepiej wziąć miskę i wymieszać różne składniki. Oto 10 przepisów, które są bardzo popularne wśród ludzi.

Mango smoothie

Mango jest uważane za króla owoców ze względu na swoje niesamowite korzyści. Możesz zrobić mango smoothie, mieszając 1 filiżankę zamrożonego mango z 1/2 filiżanki mleka.

Kiwi smoothie

Kiwi jest bogatym źródłem witaminy C i ma słodki smak, stąd nie musisz dodawać cukru do kiwi smoothie. Dodaj 1 szklankę mrożonego kiwi, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Smoothie z granatu

Granat jest uważany za królową owoców ze względu na swoje niesamowite korzyści. Możesz zrobić to smoothie, dodając 2 szklanki soku z granatu, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Arbuzowe smoothie

Możesz zrobić to smoothie, dodając 1 szklankę arbuza, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Smoothie z masła orzechowego i banana

Masło orzechowe jest pełne zdrowych tłuszczów, ale jeśli chcesz zrobić to smoothie to musisz dodać do niego banana. Dodaj 1/2 szklanki masła orzechowego, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Czekoladowe mleczne smoothie

Jest to najlepszy sposób na pokonanie stresu i jeśli chcesz zrobić to smoothie to musisz dodać 2 łyżki kakao w proszku, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Woda kokosowa smoothie

Możesz zrobić to smoothie, dodając 1 szklankę wody kokosowej, 1 szklankę mleka i 1/2 szklanki kostek lodu.

Banan i mleko migdałowe smoothie

Jeśli chcesz zrobić to smoothie to dodaj 1 filiżankę mrożonego banana, 1 filiżankę mleka migdałowego i 1/2 filiżanki kostek lodu.

Wnioski:

Są to 10 przepisów smoothie, które możesz wypróbować dla siebie. Są one pyszne, pożywne i łatwe do przygotowania. Możesz również zrobić je bez mleka i dodać je do swojej diety.